Nástroj pro analýzu projektované trasy či zájmového území z pohledu aktuálního vlastnictví a dalších dat katastru nemovitostí.

Představení modulu

SyMAP Projektování s katastrem slouží jako nástroj pro získávání informací z databáze katastru nemovitostí z řešeného území. Získaná data jsou kompletní, obsahově stejná jako klasické výpisy z katastru nemovitostí, tj. včetně všech omezení a jiných právních vztahů.

Díky aplikaci snadno zpracujete analýzy zájmového území z pohledu vlastnictví a „WHAT IF“ analýzy, při které se ptáte, jak se změní podmínky, pokud trasu změníte.

Aplikace protne vloženou geometrii trasy či zájmového území s parcelami katastru nemovitostí. Výsledkem jsou kompletní data katastru nemovitostí, tj. popisná data o parcelách vlastnících a omezeních. Součástí výsledku je také geometrie protnutí zadaného území s parcelami katastru nemovitostí, spolu s dalšími parametry (výměra protnutí, délka v parcele).

Klíčové funkce

Data rychle a snadno

Po jednoduchém vložení geometrie zájmového území (formát .dxf) provede vyskladnění katastrálních dat.

Kompletní podklad pro projekt

Výstupem jsou data o parcelách a vlastnících spolu s katastrální mapou.

Platíte za data z katastru

Cena za použití služby se odvíjí od množství parcel v zájmovém území.

Jak může SyMAP Projektování s katastrem pomoci?

Pokud potřebujete získat podrobné informace o parcelách nebo informace o stavu vlastnictví pozemků, které jsou dotčené vaším projektem, již nemusíte na katastr nemovitostí, žádat o výpis a listy vlastnictví, zdlouhavě přepisovat data do vaší databáze a sestavovat podklady pro majetkoprávní vypořádání. SyMAP Projektování s katastrem vám poskytne všechny informace z katastru, které potřebujete. Navíc můžete využít možnosti aktualizace dat. Pokud tedy zůstává projekt nějaký čas odložený, nemusíte ručně kontrolovat informace o parcelách jednu po druhé. Na požádání vám dodáme kompletní a vždy aktuální informace o parcelách, u nichž došlo ke změnám. S námi ušetříte spoustu času i zbytečné práce.

Přehledné výstupy

Aplikace vám připraví kompletní databázi parcel a vlastníků. Ve formátu pro excel vám dodáme přehled informací o dotčených parcelách. Jednoduše tak získáte podklad pro zhodnocení projektu a případnou následnou majetkoprávní přípravu.

Ušetří vám čas i peníze

Cena služby se odvíjí od množství parcel v zájmovém území. Zaplatíte jen za data z katastru nemovitostí, která potřebujete. Navíc vám ušetříme cestu na katastr a čas, který byste strávili čekáním a vyřizováním.

Máte zájem o SyMAP Projektování s katastrem?

Pokud vás aplikace zaujala, napište nám.

Nenašli jste informace, které jste hledali?